Gminne IMS w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Komunikat z Gminnych Indywidualnych Biegów Przełajowych – Szkoły Podstawowe

 

Zawody odbyły się w Maszkowicach dnia 26.09.2014. Organizator –  ZSG Łącko i SP Maszkowice

Do zawodów powiatowych awansowało osiem najlepszych zawodniczek i zawodników w każdej kategorii.

 

WYNIKI KATEGORII DZIEWCZĄT:

DZIEWCZĘTA KLASA IV

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Kozik Celina

Maszkowice

2

Mrówka Agnieszka

Łącko

3

Ciapała Aleksandra

Kadcza

4

Kucharska Katarzyna

Łącko

5

Matusiewicz Zuzanna

Czarny Potok

6

Faron Anna

Maszkowice

7

Tokarz Beata

Zagorzyn

8

Obrzud Alicja

Maszkowice

9

Tokarz Aleksandra

Maszkowice

10

Wąchała Karolina

Zagorzyn

11

Potoniec Patrycja

Szczereż

12

Kozik Justyna

Jazowsko

13

Trzajna Nikola

Kadcza

14

Tokarczyk Natalia

Zagorzyn

15

Pierzchała Justyna

Jazowsko

16

Król Gabriela

Jazowsko

17

Olszak Magdalena

Kadcza

18

Błaszczyk Joanna

Czarny Potok

19

Plata Amelia

Jazowsko

20

Owsianka Emilia

Kadcza

21

Zaremba Oliwia

Kadcza

22

Łączek Anna

Łącko

23

Drabik Wiktoria

Łącko

24

Chlipała Gabriela

Łącko

25

Olszak Joanna

Kadcza

26

Waruś Regina

Kadcza

DZIEWCZĘTA KLASA V

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Krupa Natalia

Kicznia

2

Babik Gabriela

Maszkowice

3

Majkrzak Julia

Maszkowice

4

Duda Klaudia

Jazowsko

5

Cidyło Anna

Łącko

6

Gierczyk Aleksandra

Zagorzyn

7

Słabaszewska Katarzyna

Zagorzyn

8

Pyrdoł Maria

Kicznia

9

Faron Natalia

Zagorzyn

10

Brzeczek Wiktoria

Łącko

11

Kurnyta Dorota

Zagorzyn

12

Kurzeja Anna

Szczereż

13

Kurnyta Izabela

Zagorzyn

14

Kozik Ewelina

Jazowsko

15

Słowik Wiktoria

Zagorzyn

16

Kurzeja Daria

Jazowsko

17

Ząbek Dominika

Szczereż

18

Mrówka Martyna

Łącko

19

Lizoń Wiktoria

Obidza

20

Bieryt Sara

Jazowsko

21

Majkrzak Patrycja

Zagorzyn

22

Majerska Edyta

Obidza

23

Owsianka Izabela

Obidza

24

Sawina Anna

Szczereż

25

Talar Aleksandra

Łącko

26

Sopata Sylwia

Obidza

27

Dybiec Anna

Zagorzyn

DZIEWCZĘTA KLASA VI

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Sopata Anna

Obidza

2

Kałużny Zofia

Szczereż

3

Sopata Sabina

Szczereż

4

Konopka Agata

Maszkowice

5

Kwit Karolina

Zagorzyn

6

Fudala Klaudia

Jazowsko

7

Florjan Angelika

Jazowsko

8

Szymalczyk Klaudia

Zagorzyn

9

Rusnarczyk Emilia

Zagorzyn

10

Pyrdoł Aleksandra

Jazowsko

11

Florjan Natalia

Łącko

12

Franczyk Natalia

Łącko

13

Cebula Weronika

Jazowsko

14

Jasiurkowska Łucja

Łącko

15

Gromala Gabriela

Łącko

16

Gromala Elżbieta

Łącko

17

Hilger Karolina

Maszkowice

18

Kurzeja Maria

Łącko

19

Bieryt Jolanta

Obidza

20

Faron Katarzyna

Maszkowice

21

Tomasiak Kamila

Maszkowice

22

Zielonka Natalia

Kadcza

 

WYNIKI KATEGORII CHŁOPCÓW:

CHŁOPCY KLASA IV

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Klag Mateusz

Łącko

2

Twardowski Dawid

Łącko

3

Godawski Kacper

Obidza

4

Kutwa Mariusz

Łącko

5

Faron Jakub

Szczereż

6

Chlebek Adrian

Zagorzyn

7

Lizoń Bartosz

Obidza

8

Łażyński Piotr

Czarny Potok

9

Bober Łukasz

Maaszkowice

10

Bieryt Cezary

Obidza

11

Sopata Patryk

Obidza

12

Lipień Franciszek

Łącko

13

Owsianka Szymon

Jazowsko

14

Jasiurkowski Szymon

Łącko

15

Giblak Wojciech

Zarzecze

16

Ligas Konrad

Jazowsko

17

Sawina Piotr

Szczereż

18

Jaworski Łukasz

Obidza

19

Myjak Szczepan

Łącko

20

Sopata Marek

Szczereż

21

Wnęk Sebastian

Kicznia

22

Stanisz Piotr

Jazowsko

23

Urban Grzegorz

Kicznia

24

Szabla Sebastian

Czarny Potok

25

Augustyniak Wojciech

Zagorzyn

26

Chlipała Wiktor

Zagorzyn

27

Plata Karol

Jazowsko

28

Warzecha Krzysztof

Maszkowice

29

Ciureja Sajmon

Maszkowice

30

Mamak Mateusz

Szczereż

31

Pogwizd Kacper

Czarny Potok

32

Cycoń Patryk

Czarny Potok

33

Stolarski Damian

Kadcza

34

Krzak Adrian

Kadcza

35

Ciągło Kacper

Kadcza

CHŁOPCY KLASA V

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Sopata Rafał

Obidza

2

Sajdak Adam

Jazowsko

3

Klag Paweł

Łącko

4

Kołodziej Maksymilian

Jazowsko

5

Kwit Konrad

Zagorzyn

6

Kasprzak Jakub

Łącko

7

Kurnyta Jan

Zarzecze

8

Majerski Dariusz

Jazowsko

9

Wyrostek Rafał

Obidza

10

Tomasiak Mateusz

Obidza

11

Głód Dominik

Łącko

12

Klimek Kacper

Kadcza

13

Dolański Szymon

Kicznia

14

Mrówka Kamil

Łącko

15

Kowalczyk Robert

Łącko

16

Myjak Kacper

Zagorzyn

17

Piksa Dominik

Maszkowice

18

Mrówka Dawid

Zagorzyn

19

Podobiński Piotr

Jazowsko

20

Klag Igor

Czarny Potok

21

Leszko Dawid

Kicznia

22

Baziak Rafał

Maszkowice

23

Oraczko Marcin

Maszkowice

24

Wojnarowski Sebastian

Maszkowice

CHŁOPCY KLASA VI

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Gorczowski Dominik

Łącko

2

Lisiecki Piotr

Łącko

3

Talar Filip

Łącko

4

Piszczek Michał

Zabrzeż

5

Jawor Krzysztof

Zagorzyn

6

Szelec Mateusz

Jazowsko

7

Faron Filip

Zabrzeż

8

Faron Antoni

Zagorzyn

9

Kowalczyk Arkadiusz

Łącko

10

Jawor Szymon

Zagorzyn

11

Mrówka Jakub

Łącko

12

Warzecha Mariusz

Jazowsko

13

Wierny Łukasz

Zabrzeż

14

Pustułka Krystian

Maszkowice

15

Szczerba Dariusz

Maszkowice

16

Jarek Gabriel

Maszkowice

17

Klimek Andrzej

Obidza

18

Kluska Wojciech

Obidza

19

Gawlik Karol

Kadcza

20

Tokarz Dariusz

Zagorzyn

21

Tomasiak Michał

Obidza

22

Mróz Mateusz

Jazowsko

23

Duda Krystian

Zagorzyn

24

Dąbrowski Mateusz

Kicznia

25

Lizoń Piotr

Kadcza

26

Plata Dominik

Jazowsko

27

Jędrzejowski Jarosław

Kadcza

28

Wyrostek Przemysław

Kadcza

 

 

Organizatorem zawodów był ZSG Łącko i Szkoła Podstawowa w Maszkowicach.

Organizator dziękuje wszystkim opiekunom za wkład włożony w pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

 

Zawody przygotowali i prowadzili nauczyciele – Pani Teresa Gancarczyk (SP Maszkowice) i Pan Piotr Matusiewicz (ZSG Łącko).