Gminna GIMNAZJADA w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Komunikat z Gminnych Indywidualnych Biegów Przełajowych – Gimnazja

 

 

Zawody odbyły się w Maszkowicach dnia 26.09.2014. Organizator –  ZSG Łącko i SP Maszkowice

Do zawodów powiatowych awansowało osiem najlepszych zawodniczek i zawodników w każdej kategorii.

 

WYNIKI KATEGORII DZIEWCZĄT:

DZIEWCZĘTA KLASA I

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Cebula Dominika

Łącko

2

Groń Katarzyna

Łącko

3

Job Justyna

Jazowsko

4

Majerska Wioletta

Jazowsko

5

Podobińska Andżelika

Jazowsko

6

Najduch Paulina

Łącko

7

Saska Brygida

Łącko

8

Owsianka Łucja

Jazowsko

9

Faron Karolina

Łącko

10

Pasiud Martyna

Łącko

11

Kulig Agata

Łącko

12

Pierzchała Izabela

Jazowsko

13

Lizoń Barbara

Jazowsko

14

Gomółka Paulina

Jazowsko

15

Wąchała Marta

Zagorzyn

16

Pawlik Natalia

Łącko

17

Pierzchała Edyta

Jazowsko

DZIEWCZĘTA KLASA II

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Kurzeja Edyta

Jazowsko

2

Duda Monika

Zagorzyn

3

Majerska Angelina

Jazowsko

4

Majerska Agnieszka

Jazowsko

5

Sawina Agata

Łącko

6

Biel Magdalena

Łącko

7

Klag Izabela

Łącko

8

Hebda Karolina

Jazowsko

9

Pawlik Ewelina

Łącko

10

Jawor Karolina

Zagorzyn

11

Łatka Kinga

Jazowsko

12

Tokarz Edyta

Jazowsko

13

Tokarz Monika

Zagorzyn

14

Konopka Klaudia

Łącko

15

Kowalczyk Marzena

Łącko

16

Kozik Iwona

Jazowsko

17

Myjak Faustyna

Łącko

18

Nowak Halina

Łącko

19

Ślaz Aleksandra

Jazowsko

DZIEWCZĘTA KLASA III

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Talar Emilia

Łącko

2

Wąchała Katarzyna

Zagorzyn

3

Stec Agnieszka

Jazowsko

4

Faron Anna

Łącko

5

Owsianka Anna

Jazowsko

6

Więcławek Ewelina

Łącko

7

Saska Dominika

Łącko

8

Tomasiak Ewelina

Jazowsko

9

Sopata Kinga

Jazowsko

10

Kurzeja Agnieszka

Zagorzyn

11

Bujko Izabela

Łącko

12

Janczura Renata

Łącko

13

Tokarczyk Zuzanna

Jazowsko

14

Florek Gabriela

Jazowsko

15

Janczura Karolina

Jazowsko

16

Pulit Maria

Zagorzyn

17

Wąchała Beata

Zagorzyn

18

Faron Paulina

Łącko

19

Koza Marta

Jazowsko

 

WYNIKI KATEGORII CHŁOPCÓW:

CHŁOPCY KLASA I

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Miłkowski Dawid

Łącko

2

Brzeczek Kacper

Łącko

3

Twardowski Dominik

Łącko

4

Dąbrowski Krzysztof

Łącko

5

Proński Kamil

Jazowsko

6

Zbozień Jan

Łącko

7

Klimek Piotr

Łącko

8

Tworek Kamil

Łącko

9

Kozik Paweł

Jazowsko

10

Twardowski Dariusz

Jazowsko

11

Baziak Szczepan

Jazowsko

12

Duda Robert

Zagorzyn

13

Gancarczyk Piotr

Łącko

14

Skupiński Janusz

Zagorzyn

CHŁOPCY KLASA II

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Pierzchała Piotr

Jazowsko

2

Majerski Rafał

Jazowsko

3

Wikar Hubert

Łącko

4

Pogwizd Piotr

Łącko

5

Sajdak Łukasz

Jazowsko

6

Pulit Mateusz

Zagorzyn

7

Najduch Adrian

Zagorzyn

8

Kowalczyk Mariusz

Łącko

9

Czepielik Arkadiusz

Łącko

10

Sajdak Kamil

Jazowsko

11

Krawczyk Paweł

Łącko

12

Mrówka Jan

Łącko

13

Chłud Patryk

Jazowsko

14

Kołodziej Dawid

Jazowsko

15

Majerski Sebastian

Jazowsko

16

Chlipała Szymon

Zagorzyn

17

Szlec Dawid

Jazowsko

18

Pajor Kacper

Jazowsko

CHŁOPCY KLASA III

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Król Piotr

Łącko

2

Maurer Jan

Łącko

3

Najduch Sławomir

Zagorzyn

4

Janczura Wojciech

Łącko

5

Wąchała Andrzej

Łącko

6

Kunicki Dawid

Zagorzyn

7

Majerski Paweł

Jazowsko

8

Groń Kamil

Łącko

9

Ząbek Marcin

Łącko

10

Duda Dariusz

Zagorzyn

11

Skut Konrad

Łącko

12

Zagórowski Konrad

Łącko

13

Szczepaniak Piotr

Jazowsko

14

Psonak Krzysztof

Jazowsko

15

Tomasiak Kamil

Jazowsko

16

Plata Łukasz

Jazowsko

17

Plata Wojciech

Jazowsko

 

Organizatorem zawodów był ZSG Łącko i Szkoła Podstawowa w Maszkowicach.

Organizator dziękuje wszystkim opiekunom za wkład włożony w pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

 

Zawody przygotowali i prowadzili nauczyciele – Pani Teresa Gancarczyk (SP Maszkowice) i Pan Piotr Matusiewicz (ZSG Łącko).