Gminna GIMNAZJADA w Halowej Piłce Nożnej

Komunikat z Gminnych zawodów w Halowej Piłce Nożnej – Gimnazja

Zawody odbyły się dnia 07.10.2014 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku. Organizator ZSG w Łącku.

Do rywalizacji przystąpiły wszystkie Gimnazja z terenu Gminy.

 

Wyniki spotkań kategorii chłopców:

Zagorzyn – Łącko  1:4

Zagorzyn – Jazowsko  1:2

Łącko – Jazowsko  3:2

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. Łącko

2. Jazowsko

3. Zagorzyn

Składy drużyn:

Łącko: Kurnyta Radosław, Klag Dominik, Skut Konrad, Wąchała Tomasz, Król Piotr, Faron Maciej, Pogwizd Piotr, Florjan Stanisław, Wąchała Andrzej, Gonciarz Adrian, Czepielik Arkadiusz – opiekun Witold Majerski

Jazowsko: Kozik Paweł, Majerski Rafał, Majerski Sebastian, Kołodziej Dawid, Pierzchała Piotr, Sajdak Łukasz, Szelec Dawid, Kołodziej Kacper, Pajor Kacper, Kozik Jakub – opiekun Mariusz Adamczyk

Zagorzyn: Kunicki Dawid, Najduch Sławomir, Gromala Hubert, Duda Dariusz, Klag Rafał, Mąka Paweł, Lisowski Michał, Dziedzina Szymon, Weber Konrad, Wąchała Sebastian – opiekun Grzegorz Legutko

 

Wyniki spotkań kategorii dziewcząt:

Zagorzyn – Jazowsko  2:0

Zagorzyn – Łącko  0:3

Łącko – Jazowsko  3:0

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. Łącko

2. Zagorzyn

3. Jazowsko

Składy drużyn:

Łącko: Barnaś Kinga, Talar Emilia, Kurnyta Justyna, Kurnyta Aneta, Mrówka Magdalena, Wąchała Monika, Potoniec Marcelina, Klag Izabela, Bober Iwona, Myjak Faustyna – opiekun Beata Tokarczyk

Zagorzyn: Wąchała Katarzyna, Wąchała Joanna, Kurzeja Agnieszka, Dąbrowska Wioletta, Baziak Gabriela, Pulit Maria, Duda Monika, Opyd Gabriela, Wąchała Marta, Duda Anna – opiekun Marta Chlipała

Jazowsko: Owsianka Angelika, Stec Agnieszka, Ślaz Aleksandra, Szczepaniak Monika, Majerska Agnieszka, Job Justyna, Sędzimir Barbara, Majerska Angelika, Hebda Karolina, Kurzeja Edyta – opiekun Grażyna Grońska

 

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Serdecznie gratulujemy mistrzom gminy awansującym do dalszego etapu zawodów!

Organizatorem zawodów byli nauczyciele WF ZSG Łącko.

Sędziowali na zawodach:

Mariusz Adamczyk

Witold Majerski

 

Podczas uroczystego zakończenia zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz mistrzowskie drużyny w swojej kategorii dodatkowo zostały udekorowane medalami.

Medale, dyplomy sponsorowane są przez Gminę Łącko.