Gminne IMS w Halowej Piłce Nożnej – chłopców

Komunikat z Gminnych zawodów w Halowej Piłce Nożnej  chłopców – Szkoły Podstawowe

 

Zawody odbyły się dnia 18.10.2014 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku. Organizatorem była Szkoła Podstawowa w Obidzy.

Do rywalizacji o mistrzostwo gminy przystąpiło 10 drużyn z terenu gminy –  tylko Czarny Potok nie brał udziału w rywalizacji.

Po losowaniu utworzono 2 grupy:

A (SP Łącko, SP Maszkowice, SP Zabrzeż, SP Zagorzyn, SP Szczereż)

B (SP Obidza, SP Jazowsko, SP Kicznia, SP Kadcza, SP Zarzecze)

 

Do półfinałów które odbyły się dnia 21.10.2014 awansowały 2 najlepsze drużyny z każdej grupy.

W fazie półfinałowej grały drużyny 1A-2B, 1B-2A.

Zwycięskie drużyny grały o mistrzostwo gminy, a przegrani o medal brązowy w turnieju. Za zwycięstwo zespół otrzymywał 2pkt za remis 1pkt.

 

WYNIKI GRUPOWE 

A:

1. Zagorzyn – Maszkowice  0:1

2. Łącko – Zabrzeż  4:1

3. Łącko – Szczereż  5:0

4. Zabrzeż – Maszkowice 1:1

5. Zabrzeż – Zagorzyn  3:3

6. Maszkowice – Szczereż  4:0

7. Maszkowice – Łącko 1:3

8. Szczereż – Zagorzyn  0:4

9. Szczereż – Zabrzeż  0:6

10. Zagorzyn – Łącko  0:2

B:

1. Zarzecze – Kadcza  0:0

2. Jazowsko – Obidza  2:6

3. Jazowsko – Kicznia  2:1

4. Obidza – Kadcza  3:2

5. Obidza – Zarzecze  5:1

6. Kadcza – Kicznia  1:1

7. Kadcza – Jazowsko  1:4

8. Kicznia – Zarzecze  2:1

9. Kicznia – Obidza  0:5

10. Zarzecze – Jazowsko  0:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA FAZY GRUPOWEJ:

A:

1. Łącko – 12pkt (bilans bramek +12)

2. Maszkowice – 7pkt (bilans bramek +3)

3. Zabrzeż – 5pkt (bilans bramek +3)

4. Zagorzyn – 4pkt (bilans bramek +1)

5. Szczereż – 0pkt (bilans bramek -19)

B:

1. Obidza – 12pkt (bilans bramek +14)

2. Jazowsko – 9pkt (bilans bramek +1)

3. Kicznia – 4pkt (bilans bramek -5)

4. Kadcza – 1 pkt (bilans bramek -4)

5. Zarzecze – 1pkt (bilans bramek -8)

 

FAZA PÓŁFINAŁOWA:

1A-2B Łacko – Jazowsko  3:1

1B-2A Obidza – Maszkowice  1:1 dogrywka 2x5min 1:3

 

MECZ O III MIEJSCE:

Obidza – Jazowsko  5:1

FINAŁ:

Maszkowice – Łącko  2:2 dogrywka 2x5min 2:4

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. ŁĄCKO

2. Maszkowice

3. Obidza

4. Jazowsko

5. Zabrzeż

6. Zagorzyn

7. Kicznia

8. Kadcza

9. Zarzecze

10. Szczereż

SKŁAD MISTRZA GMINY SP ŁĄCKO:

Lisiecki Piotr, Gorczowski Dominik, Mrówka Miłosz, Mrówka Jakub, Talar Filip, Kutwa Mariusz, Czepielik Kacper, Kowalczyk Arkadiusz, Janczura Jan, Klag Mateusz – opiekun Jerzy Wojtas

 

Serdecznie gratulujemy mistrzom gminy i życzmy wielu zdobytych bramek na zawodach międzygminnych w Rytrze!

 

Organizatorem zawodów był Pan Krzysztof Adamczyk nauczyciel wychowania fizycznego w SP Obidza.

Sędziowali na zawodach :

Krzysztof Adamczyk (SP Obidza)

Krzysztof Duda (SP Jazowsko)

oraz znany w środowisku arbitrów Pan Marian Tokarczyk

 

Podczas uroczystego zakończenia zawodów wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy dyplom oraz trzy najlepsze drużyny w swojej kategorii dodatkowo zostały udekorowane medalami.

Medale, dyplomy oraz możliwość rozgrywania zawodów na Hali widowiskowo-sportowej w Łącku sponsorowane są  przez Gminę Łącko.