Gminne IMS w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Komunikat z Gminnych zawodów w Indywidualnym Tenisie Stołowym – Szkoły Podstawowe

Zawody odbyły się dnia 08.11.2014 na sali gimnastycznej w ZSG Zagorzyn.

Do rywalizacji przystąpiło 23 zawodników i 23 zawodniczki.

System gry do dwóch przegranych spotkań.

 

Szkoły biorące udział:

SP Zagorzyn (opiekunowie Grzegorz Legutko, Marta Chlipała)

SP Maszkowice (opiekun Teresa Gancarczyk)

SP Jazowsko (opiekunowie Krzysztof Duda, Grażyna Grońska)

SP Obidza (opiekun Krzysztof Adamczyk)

SP Czarny Potok (opiekun Piotr Krzywdziński)

SP Szczereż (opiekun Maria Pancerz)

SP Kadcza (opiekun Stanisław Szwarkowski)

 

Do zawodów międzygminnych awansowała najlepsza szóstka w swojej kategorii.

 

 

Wyniki kategorii chłopców:

1. Dziedzina Michał (SP Zagorzyn)

2. Duda Krystian (SP Zagorzyn)

3. Mrówka Dawid (SP Zagorzyn)

4. Faron Antoni (SP Zagorzyn)

5. Trzepak Krzysztof (SP Maszkowice)

6. Myjak Kacper (SP Zagorzyn)

7. Klimek Andrzej

8. Warzecha Mariusz

9. Majerski Dariusz

10. Sajdak Adam

11. Łażeński Piotr

12. Podobiński Piotr

13. Jawor Krzysztof

14. Szelec Mateusz

15. Tokarczyk Piotr

16. Sopata Marek

17. Faron Jakub

18. Sopata Dominik

19. Pustułka Krystian

20. Szabla Sebastian

21. Wyrostek Przemysław

22. Klimek Kacper

23. Kołodziej Maksymilian

 

Mecz finałowy chłopców pomiędzy Michałem a Krystianem trwał ponad 30 min. Krystian Duda co prawa prowadził 2-0 w setach  lecz uległ w całym spotkaniu 3-2. Dzięki temu zwycięstwu Michał Dziedzina wygrał zawody 3 raz z rzędu i od czwartej klasy jest mistrzem gminy w tenisie stołowym chłopców.

 

Wyniki kategorii dziewcząt:

1. Rusnarczyk Emilia (SP Zagorzyn)

2. Faron Natalia (SP Zagorzyn)

3. Rams Klaudia (SP Zagorzyn)

4. Matusiewicz Zuzanna (Czarny Potok)

5. Kałużny Zofia (Szczereż)

6. Opyd Klaudia (Szczereż)

7. Sopata Sabina

8. Kwit Karolina

9. Krzak Jowita

10. Majerska Katarzyna

11. Duda Klaudia

12. Biskup Patrycja

13. Faron Katarzyna

14. Mamak Paulina

15. Majkrzak Julia

16. Pyrdoł Aleksandra

17. Faron Anna

18. Kotas Wiktoria

19. Sopata Anna

20. Potoniec Maria

21. Floryan Angelika

22. Fudala Klaudia

23. Owsianka Iwona

 

 

Zawody przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze.

Uczestnicy toczyli swe pojedynki z zachowaniem zasady fair-play.

Serdecznie gratulujemy najlepszej szóstce zawodników i zawodniczek i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

Organizatorem zawodów byli Pan Grzegorz Legutko, Pani Marta Chlipała – nauczyciele ZSG Zagorzyn.

 

Podczas uroczystego zakończenia zawodów najlepsza „szóstka” w swojej kategorii otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trójka najlepszych zawodników i zawodniczek dodatkowo została udekorowana medalami.