Gminne IMS w Unihokeju

Komunikat z Gminnych zawodów w Unihokeju – Szkoły Podstawowe

Zawody odbyły się dnia 16.04.2016 na sali gimnastycznej ZSG w Zagorzynie.

Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny chłopców i 4 dziewcząt.

W kategorii chłopców:

SP Zagorzyn (op. Grzegorz Legutko),

SP Jazowsko (op. Krzysztof Duda),

SP Szczereż (op. Maria Pancerz),

W kategorii dziewcząt:

SP Zagorzyn (op. Marta Chlipała),

SP Szczereż (op. Maria Pancerz),

SP Kadcza (op. Stanisław Szwarkowski),

SP Jazowsko (op. Grażyna Grońska).

 

System gry „każdy z każdym”. Czas gry 4×4 min.

Za zwycięstwo zespół otrzymywał 2 pkt, za remis 1 pkt.

Przy uzyskaniu przez dwa lub więcej zespołów takiej samej liczby punktów o kolejności w zawodach decyduje:

* większa liczba punktów zdobyta między zainteresowanymi drużynami.

* korzystniejsza różnica bramek z zawodów między zainteresowanymi drużynami.

 

 

Wyniki kategorii chłopców:

DRUŻYNA 1 2 3 PUNKTY BRAMKI +/- ZDOBYTE MIEJSCE
1. JAZOWSKO X 2:7 4:6 0 6:13 / -7 III
2. ZAGORZYN 7:2 X 5:1 4 12:3 / +9 I
3. SZCZEREŻ 6:4 1:5 X 2 7:9 / -2 II

 

Skład mistrza gminy SP ZAGORZYN:

Kwit Szymon, Kwit Konrad, Mrówka Dawid, Myjak Kacper, Baran Dominik, Ruciński Jan, Wojnarowski Sebastian, Chlipała Konrad, Chlipała Wiktor, Kaim Kacper, Pachowicz Filip, Wysopal Dawid – opiekun Grzegorz Legutko

 

Wyniki kategorii dziewcząt:

DRUŻYNA 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI +/- ZDOBYTE MIEJSCE
1. ZAGORZYN X 8:0 8:0 9:2 6 25:2 / +23 I
2. SZCZEREŻ 0:8 X 0:1 1:6 0 1:15 / -14 IV
3. KADCZA 0:8 1:0 X 0:5 2 1:13 / -12 III
4. JAZOWSKO 2:9 6:1 5:0 X 4 13:10 / +3 II

 

Skład mistrza gminy SP ZAGORZYN:

Faron Natalia, Kurnyta Dorota, Kurzeja Aneta, Dybiec Anna, Gierczyk Aleksandra, Król Joanna, Myjak Klaudia, Jawor Anna, Wąchała Kornelia, Jawor Natalia, Tokarz Beata, Giba Joanna – opiekun Marta Chlipała

(62)

 

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Serdecznie gratulujemy mistrzom gminy awansującym do dalszego etapu zawodów!

Organizatorem zawodów byli nauczyciele ZSG w Zagorzynie Pani Marta Chlipała i Pan Grzegorz Legutko

Sędziowali na zawodach:

Grzegorz Legutko

Marta Chlipała

Krzysztof Duda

 

Podczas uroczystego zakończenia zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trzy najlepsze drużyny w swojej kategorii dodatkowo zostały udekorowane medalami.