Gminne IMS w Drużynowym Tenisie Stołowym

Komunikat z Gminnych zawodów w Drużynowym Tenisie Stołowym – Szkoły Podstawowe

 

Mistrzostwa Gminy Łącko w drużynowym Tenisie Stołowym – Zagorzyn 19.11.2016

 

Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn chłopców i 4 dziewcząt.

System gry u chłopców „każdy z każdym” w dwóch grupach po 3 drużyny  do trzech wygranych setów. Do półfinałów awansowały dwie najlepsze drużyny z grupy.

Dziewczęta grały „każdy z każdym”.

Do następnego etapu rozgrywek awansowały 2 najlepsze drużyny w swojej kategorii.

 

kategoria chłopców:

SP Zagorzyn (opiekun Grzegorz Legutko)

SP Maszkowice (opiekun Łukasz Kutwa)

SP Szczereż (opiekun Maria Pancerz)

SP Jazowsko (opiekun Krzysztof Duda)

SP Zabrzeż (opiekun Jacek Gałysa)

SP Czarny Potok (opiekun Rafał Serafin)

KATEGORIA CHŁOPCÓW

GRUPA A

WYNIKI MECZU PKT SETY +/-
ZAGORZYN MASZKOWICE 3:0 1 SZCZEREŻ 4 +6
ZAGORZYN SZCZEREŻ 0:3 2 ZAGORZYN 2 0
MASZKOWICE SZCZEREŻ 0:3 3 MASZKOWICE 0 -6

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW

GRUPA B

WYNIKI MECZU PKT SETY +/-
CZARNY POTOK JAZOWSKO 3:0 1 CZARNY POTOK 4 +6
CZARNY POTOK ZABRZEŻ 3:0 2 JAZOWSKO 2 -1
ZABRZEŻ JAZOWSKO 1:3 3 ZABRZEŻ 0 -5

MECZE PÓŁFINAŁOWE:

1A /SZCZEREŻ –  2B /JAZOWSKO  3:0

1B /CZARNY POTOK – 2A /ZAGORZYN  3:2

 

MECZ O V MIEJSCE:

3A /MASZKOWICE – 3B /ZABRZEŻ  0:3

 

MECZ O III MIEJSCE:

JAZOWSKO – ZAGORZYN  1:3

 

FINAŁ:

CZARNY POTOK – SZCZEREŻ  3:2

 

kategoria dziewcząt:

SP Zagorzyn (opiekun Marta Chlipała)

SP Maszkowice (opiekun Łukasz Kutwa)

SP Czarny Potok (opiekun Rafał Serafin)

SP Jazowsko (opiekun Grażyna Grońska)

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT WYNIKI MECZU KLASYFIKACJA KOŃCOWA
MASZKOWICE ZAGORZYN 2:3 PKT SETY +/-
JAZOWSKO CZARNY POTOK 0:3 1 CZARNY POTOK 6 +8
MASZKOWICE CZARNY POTOK 1:3 2 ZAGORZYN 2 +1
ZAGORZYN JAZOWSKO 2:3 3 JAZOWSKO 2 0
MASZKOWICE JAZOWSKO 3:2 4 MASZKOWICE 2 -1
ZAGORZYN CZARNY POTOK 0:3

 

 

Zawody przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze.

Uczestnicy toczyli swe pojedynki z zachowaniem zasady fair-play.

Serdecznie gratulujemy mistrzom gminy i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

Organizatorem zawodów byli Pan Grzegorz Legutko oraz Pani Marta Chlipała – nauczyciele ZSG Zagorzyn.

Podczas uroczystego zakończenia zawodów wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy dyplom oraz najlepsze trzy drużyny w swojej kategorii dodatkowo zostały udekorowane medalami.