Gminne IMS w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Komunikat z Gminnych zawodów w Indywidualnym Tenisie Stołowym – Szkoły Podstawowe

Zawody odbyły się dnia 03.12.2016 na sali gimnastycznej ZSG Zagorzyn.

Do rywalizacji przystąpiło 39 zawodników i 23 zawodniczki.

System gry do dwóch przegranych spotkań.

Do dalszego etapu rozgrywek awansowała najlepsza szóstka w swojej kategorii.

 

Szkoły biorące udział:

SP Zagorzyn (opiekunowie Grzegorz Legutko, Marta Chlipała)

SP Maszkowice (opiekun Łukasz Kutwa)

SP Jazowsko (opiekunowie Krzysztof Duda, Grażyna Grońska)

SP Obidza (opiekun Krzysztof Adamczyk)

SP Czarny Potok (opiekun Rafał Serafin)

SP Szczereż (opiekun Maria Pancerz)

SP Zabrzeż (opiekun Jacek Gałysa)

SP Kicznia (opiekun Mariusz Gorczowski)

 

Wyniki kategorii chłopców:

  1. Faron Jakub (SP Szczereż)
  2. Sopata Marek (SP Szczereż)
  3. Szabla Sebastian (SP Czarny Potok)
  4. Mrówka Damian (SP Czarny Potok)
  5. Piksa Karol (SP Czarny Potok)
  6. Kwit Jakub (SP Zagorzyn)
  7. Ząbek Bartłomiej (SP Zabrzeż)
  8. Gromala Kacper (SP Zabrzeż)
  9. Owsianka Szymon (SP Jazowsko)
  10. Mamak Mateusz (SP Szczereż)
  11. Łażeński Piotr (SP Czarny Potok)
  12. Król Paweł (SP Zabrzeż)
  13. Chlipała Wiktor (SP Zagorzyn)
  14. Pogwizd Kacper (SP Czarny Potok)
  15. Dora Szymon (SP Szczereż)
  16. Klag Marek (SP Zagorzyn)
  17. Potoniec Szymon (SP Szczereż)
  18. Wnęk Sebastian (SP Kicznia)
  19. Wojnarowski Tomasz (SP Szczereż)
  20. Krupa Błażej (SP Kicznia)
  21. Majchrzak Karol (SP Maszkowice)
  22. Ligas Konrad (SP Jazowsko)
  23. Koza Kamil (SP Zagorzyn)
  24. Hamiga Arkadiusz (SP Zabrzeż)
  25. Baran Dawid (SP Zagorzyn)
  26. Warzecha Szymon (SP Jazowsko)
  27. Cycoń Patryk (SP Maszkowice)
  28. Skut Kamil (SP Maszkowice)
  29. Plata Karol (SP Jazowsko)
  30. Kurzeja Michał (SP Jazowsko)
  31. Bieryt Cezary (SP Obidza)
  32. Urban Grzegorz (SP Kicznia)

 

Wyniki kategorii dziewcząt:

  1. Matusiewicz Zuzanna (SP Czarny Potok)
  2. Gromala Gabriela (SP Czarny Potok)
  3. Jawor Anna (SP Zagorzyn)
  4. Wąchała Karolina (SP Zagorzyn)
  5. Plata Amelia (SP Jazowsko)
  6. Majerska Katarzyna (SP Jazowsko)
  7. Faron Anna (SP Maszkowice)
  8. Giba Joanna (SP Zagorzyn)
  9. Błaszczyk Joanna (SP Czarny Potok)
  10. Natalia Jawor (SP Zagorzyn)
  11. Błaszczyk Gabriela (SP Czarny Potok)
  12. Grońska Karolina (SP Jazowsko)
  13. Tokarczyk Natalia (SP Zagorzyn)
  14. Sopata Kamila (SP Szczereż)
  15. Obrzud Alicja (SP Maszkowice)
  16. Wyrostek Małgorzata (SP Obidza)
  17. Klimek Justyna (SP Jazowsko)
  18. Piksa Magdalena (SP Czarny Potok)
  19. Piksa Paulina (SP Maszkowice)
  20. Klimek Monika (SP Jazowsko)
  21. Godawska Klaudia (SP Obidza)
  22. Małocha Martyna (SP Jazowsko)
  23. Tokarz Aleksandra (SP Maszkowice)

 

 

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Uczestnicy toczyli swe pojedynki z zachowaniem zasady fair-play.

Serdecznie gratulujemy najlepszej szóstce zawodników i zawodniczek i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

Organizatorem zawodów byli Pan Grzegorz Legutko, Pani Marta Chlipała – nauczyciele ZSG Zagorzyn.

Podczas uroczystego zakończenia zawodów najlepsza „szóstka” w swojej kategorii otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trójka najlepszych zawodników i zawodniczek dodatkowo została udekorowana medalami.