Gminne IMS W Mini Siatkówce

Komunikat z Gminnych zawodów w Mini Siatkówce – Szkoły Podstawowe

Zawody zostały rozegrane dnia 25.02.2017 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku. Do boju o mistrzostwo gminy przystąpiło 5 drużyn w kategorii chłopców jak i dziewcząt.

System gry „każdy z każdym”.

Punktacja zawodów:

Za wygrane spotkanie zespół otrzymuje 2 punkty.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

– większa liczba zdobytych punktów.

Jeżeli dwa lub więcej zespołów uzyska tę samą liczbę punktów:

– większa liczba zdobytych punktów w bezpośrednich meczach między zainteresowanymi zespołami,

– lepszy stosunek setów zdobytych do straconych pomiędzy zainteresowanymi zespołami,

– lepszy stosunek małych punktów, wynik bezpośredniego spotkania.

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

MASZKOWICE – opiekun Łukasz Kutwa

OBIDZA – opiekun Krzysztof Adamczyk

ŁĄCKO – opiekun Maria Wojtas

JAZOWSKO – opiekun Grażyna Grońska

ZAGORZYN – opiekun Marta Chlipała

 

KOLEJNOŚĆ I WYNIKI SPOTKAŃ:

       DRUŻYNY Set 1 Set 2 Set 3 Wynik
2-5 ZAGORZYN – MASZKOWICE 25:10 24:26 16:18 1:2
3-4 ŁĄCKO – OBIDZA 25:14 25:17 2:0
1-2 JAZOWSKO – ZAGORZYN 25:15 20:25 15:8 2:1
4-5 OBIDZA – MASZKOWICE 25:14 10:25 10:15 1:2
3-1 ŁĄCKO – JAZOWSKO 23:25 26:24 12:15 1:2
4-2 OBIDZA – ZAGORZYN 23:25 25:23 15:17 1:2
5-1 MASZKOWICE – JAZOWSKO 14:25 25:13 13:15 1:2
2-3 ZAGORZYN – ŁĄCKO 23:25 25:18 15:13 2:1
1-4 JAZOWSKO – OBIDZA 25:22 18:25 15:8 2:1
5-3 MASZKOWICE – ŁĄCKO 23:25 25:13 12:15 1:2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORII DZIEWCZĄT:

  1. SP JAZOWSKO – 8 pkt
  2. SP ZAGORZYN (+18) – 6 pkt
  3. SP MASZKOWICE (-4) – 6 pkt
  4. SP ŁĄCKO (-15) – 6 pkt
  5. SP OBIDZA – 4 pkt

Mistrz Gminy SP JAZOWSKO:

(34)

Plata Amelia, Duda Natalia, Plata Wiktoria, Latasiewicz Klaudia, Klimek Justyna, Bieryt Gabriela, Trzajna Emilia, Masiarz Klaudia, Pierzchała Justyna, Aleksander Paula

 

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

ŁĄCKO – opiekun Beata Tokarczyk

OBIDZA – opiekun Krzysztof Adamczyk

JAZOWSKO – opiekun Krzysztof Duda

ZAGORZYN – opiekun Barbara Legutko

MASZKOWICEopiekun Łukasz Kutwa

 

KOLEJNOŚĆ I WYNIKI SPOTKAŃ:

2-5 ZAGORZYN – MASZKOWICE 25:15 23:25 15:5 2:1
3-4 ŁĄCKO – OBIDZA 20:25 25:15 15:2 2:1
1-2 JAZOWSKO – ZAGORZYN 18:25 25:17 15:11 1:2
4-5 OBIDZA – MASZKOWICE 25:22 25:15 2:0
3-1 ŁĄCKO – JAZOWSKO 14:25 25:11 15:9 2:1
4-2 OBIDZA – ZAGORZYN 25:21 25:21 2:0
5-1 MASZKOWICE – JAZOWSKO 12:25 25:18 16:14 2:1
2-3 ZAGORZYN – ŁĄCKO 26:24 19:25 12:15 1:2
1-4 JAZOWSKO – OBIDZA 25:17 26:28 8:15 1:2
5-3 MASZKOWICE – ŁĄCKO 9:25 17:25 0:2

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORII CHŁOPCÓW:

  1. SP ŁĄCKO – 8 pkt
  2. SP OBIDZA – 7 pkt
  3. SP ZAGORZYN – 6 pkt
  4. SP MASZKOWICE – 5 pkt
  5. SP JAZOWSKO – 4 pkt

 

Mistrz Gminy SP ŁĄCKO:

(41)

Kutwa Mariusz, Klag Mateusz, Adamczyk Jerzy, Hybel Jakub, Lipień Franciszek, Rekucki Dawid, Ukleja Jakub, Kurnyta Witold, Myjak Szczepan, Talar Piotr

 

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Serdecznie gratulujemy mistrzom gminy i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

Organizator zawodów: nauczyciele ZSG Jazowsko – Grażyna Grońska i Krzysztof Duda.

Sędziowali na zawodach :

Grażyna Grońska

Marta Chlipała

Beata Tokarczyk

Krzysztof Adamczyk

Krzysztof Duda

Łukasz Kutwa

 

Podczas uroczystego zakończenia zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trzy najlepsze drużyny dodatkowo zostały udekorowane medalami.