Gminne Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Złoto dla drużyn z Jazowska!

W dniu 28.09.2017 na stadionie klubu „GLKS Zyndram Łącko”

zostały rozegrane mistrzostwa gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Do rywalizacji przystąpiły po 3 drużyny z terenu gminy – SP Łącko, SP Jazowsko i SP Czarny Potok.

W tym roku zawody w tej konkurencji są rozgrywane wedle nowej formuły, czyli staruje 10 zawodników/ zawodniczek bez podziału na klasy jak to miało miejsce w latach ubiegłych.

 

Wyniki kategorii chłopców:

1 miejsce SP JAZOWSKO (czas; 38,47) skład sztafety:

Warzecha Szymon, Cebula Jakub, Pomietło Hubert, Wyrostek Krystian, Klag Krystian, Kołodziej Filip, Owsianka Fabian, Majerski Jakub, Owsianka Błażej, Kubatek Kamil, Owsianka Kacper, Sopata Szymon – opiekun Krzysztof Duda

2 miejsce SP ŁĄCKO (czas; 38,58) skład sztafety:

Syktus Jan, Sikora Kamil, Duda Radosław, Pyrdoł Dawid, Mrówka Piotr, Cebula Mateusz, Łazarz Patryk, Matuła Marek,Miłkowski Mateusz, Talar Piotr, Wojtas jakub, Adamczyk Radosław, Cepielik Kacper – opiekun Witold Majerski

3 miejsce SP CZARNY POTOK (czas; 43,16) skład sztafety:

Mrówka Damian, Piksa Karol, Lasyk Patryk, Tatara Albert, Duda Tomasz, Skonieczny Jacek, Błaszczyk Artur, Mikulec Jakub, Zagórowski Jakub, Tokarczyk Dominik, Juras Oskar, Hejmej Kacper – opiekun Jan Mrówka

Mistrz gminy kategorii chłopców SP Jazowsko:

IMG_20170928_130312059_HDR (Kopiowanie)

 

Wyniki kategorii dziewcząt:

1 miejsce SP JAZOWSKO (czas; 35,22) skład sztafety:

Duda Natalia, Masiarz Łucja, Masiarz Klaudia, Gucwa Joanna, Plata Wiktoria, Majerska Katarzyna, Grońska Karolina, Aleksander Paula, Szczepaniak Angelika, Lizon Natalia – opiekun Grażyna Grońska

2 miejsce SP ŁĄCKO (czas; 36,33) skład sztafety:

Jasiurkowska Oliwia, Majkrzak Małgorzata, Tokarczyk Emilia, Wikar Katarzyna, Mozdyniewicz Lualenii, Janczura Barbara, Rompalska Anna, Jasiurkowska Olga, Tokarczyk Anita, Gromala Julia, Grela Elżbieta, Gromala Karolina – opiekun Beata Tokarczyk

3 miejsce SP CZARNY POTOK (czas; 40,32) skład sztafety:

Błaszczyk Gabriela, Bodziony Oliwia, Walasik Renata, Wierzycka Karolina, Mikulec Anna, Wierzycka Klaudia, Klag Julita, Piksa Małgorzata, Iwańska Julita, Górska Emilia, Podobińska Dominika – opiekun Jan Mrówka

Mistrz gminy kategorii dziewcząt SP Jazowsko:

IMG_20170928_130420292 (Kopiowanie)

 

Zawody przebiegły w słonecznej, miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze!

Organizatorem byli Witold Majerski i Krzysztof Duda / nauczyciele WF SP Łącko i SP Jazowsko.

Podczas uroczystego zakończenia każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz wszystkie drużyny dodatkowo zostały udekorowane pamiątkowymi medalami.