Gminne Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Złoto dla Jazowska!

 

W  sobotę 7 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej chłopców.

W zawodach udział wzięły wszystkie szkoły z terenu naszej gminy. Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”,  dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów i finałów turnieju.

W zakończeniu zawodów i dekoracji zawodników udział wzięli Pan Jan Dziedzina Wójt gminy Łącko oraz Pani Halina Setlak Dyrektor Zespołu  Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Potoku.

Organizatorem zawodów był P. Jan Mrówka nauczyciel wf z w zespole Szkolno –Przedszkolnym w Czarnym Potoku. Zawody sędziowali nauczyciele uczestniczący w zawodach: Panowie: Krzysztof Adamczyk, Krzysztof Duda, Witold Majerski, Jacek Konstanty i Jan Mrówka.

Wszystkim szkołom dziękujemy za udział w zawodach, a zwycięzcom gratulujemy!

 

Wyniki

Grupa A

SP ZAGORZYN : SP KADCZA 4:0

SP JAZOWSKO : SP MASZKOWICE 1:0

SP ŁĄCKO : SP ZARZECZE 2:0

SP JAZOWSKO : SP KADCZA 3:0

SP ZAGORZYN : SP ŁĄCKO 1:0

SP MASZKOWICE : SP ZARZECZE 1:2

SP ZAGORZYN : SP JAZOWSKO 2:2

SP MASZKOWICE : SP ŁĄCKO 0:2

SP KADCZA : SP ZARZECZE 1:0

SP ŁĄCKO : SP JAZOWSKO 0:1

SP ZAGORZYN : SP ZARZECZE 3:0

SP KADCZA : SP ŁĄCKO 1:0

SP ZAGORZYN : SP MASZKOWICE 2:0

SP JAZOWSKO : SP ZARZECZE 1:0

SP KADCZA : SP MASZKOWICE 1:1

KLASYFIKACJA GR A

  1. SP ZAGORZYN 10 pkt. br. 12:2
  2. SP JAZOWSKO 10 pkt. br. 9:2
  3. SP KADCZA 7 pkt. br. 3:8
  4. SP ŁĄCKO 6 pkt. br. 4:3
  5. SP ZARZECZE 3 pkt. br.2:8
  6. SP MASZKOWICE 1 pkt. br.2:8

 

Grupa B

SP OBIDZA : SP CZARNY POTOK 2:1

SP KICZNIA : SP SZCZEREŻ 4:1

SP OBIDZA : SP ZABRZEŻ 0:1

SP KICZNIA : SP CZARNY POTOK 0:0

SP SZCZEREŻ : SP ZABRZEŻ 0:3

SP OBIDZA : SPKICZNIA 3:0

SP CZARNYPOTOK : SP ZABRZEŻ 1:0

SP OBIDZA : SP SZCZEREŻ 3:0

SP ZABRZEŻ : SP KICZNIA 2:0

SP CZARNY POTOK : SP SZCZEREŻ 1:0

 

KLASYFIKACJA GR B

  1. SP ZABRZEŻ 9 pkt. br. 8:2
  2. SP OBIDZA 9 pkt.  5:1
  3. SP CZARNY POTOK 7 pkt. br.3:2
  4. SP KICZNIA 4 pkt. br. 4:6
  5. SP SZCZEREŻ 0 pkt. br.1:11

 

PÓŁFINAŁY:

SP ZAGORZYN : SP OBIDZA 0:1

SP ZABRZEŻ : SP JAZOWSKO 0:3

MECZ O 3 MIEJSCE:

SP ZAGORZYN : SP ZABRZEŻ 1:0

MECZ O 1 MIEJSCE:

SP JAZOWSKO : SP OBIDZA 3:0

 

Komunikat z zawodów opracował i przesłał na adres mailowy serwisu organizator zawodów Pan Jan Mrówka.