Festiwal Unihokeja Szkół Podstawowych

Festiwal Unihokeja Szkół Podstawowych!!!

Zawody odbyły się dnia 28.10.2017r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Łącku.

Organizator:  ZSP w Kadczy (Stanisław Szwarkowski i Krzysztof Duda)

Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny dziewcząt i 7 drużyn chłopców (grupa A 4 drużyny, grupa B 3 drużyny).

Systemy gry „każdy z każdym” w kategorii dziewcząt i chłopców w fazie grupowej.

Czas gry 2 x 6 min.

Do półfinałów w kategorii chłopców awansowały po dwie najlepsze drużyny z grup.

Za zwycięstwo zespół otrzymywał  2 pkt, za remis 1 pkt. za przegraną 0p.

Przy uzyskaniu przez dwa lub więcej zespołów takiej samej liczby punktów o kolejności w zawodach decydowała:

* większa liczba punktów zdobyta między zainteresowanymi drużynami.

*  większa dodatnia różnica  miedzy zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn

*  lepsza różnica bramek w całym turnieju

*  większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju

Wyniki spotkań dziewcząt:

Obidza – Maszkowice  0:2

Łącko – Jazowsko  1:1

Maszkowice – Jazowsko  0:1

Obidza – Łącko  0:1

Łącko – Maszkowice  0:1

Jazowsko – Obidza  0:0

Tabela wyników:

Miejsce Szkoła Ilość pkt Bramki zdobyte Bramki stracone Różnica bramek
1 Jazowsko 4 2 1 +1
2 Maszkowice 4 3 1 +2
3 Łącko 3 2 2 0
4 Obidza 1 0 3 -3

Klasyfikacja końcowa kategorii dziewcząt:

MIEJSCE SZKOŁA Opiekun
1 Jazowsko* Grażyna Grońska
2 Maszkowice* Teresa Gancarczyk
3 Łącko Beata Tokarczyk
4 Obidza Krzysztof Adamczyk

* o mistrzostwie gminy zadecydował bezpośredni mecz pomiędzy Jazowskiem a Maszkowicami który wygrało Jazowsko.

 

 

Wyniki spotkań chłopców:

GRUPA  A

Obidza – Zabrzeż  1:2

Kadcza – Zagorzyn  1:6

Zabrzeż – Zagorzyn  0:6

Obidza – Kadcza  2:0

Kadcza – Zabrzeż 2:4

Zagorzyn – Obidza  0:0

Tabela wyników grupy A:

Miejsce Szkoła Ilość pkt Bramki zdobyte Bramki stracone Różnica bramek
1 Zagorzyn 5 12 1 +11
2 Zabrzeż 4 6 9 -3
3 Obidza 3 3 2 +1
4 Kadcza 0 3 12 -9

 

GRUPA B

Wyniki spotkań:

Jazowsko – Łącko 1:4

Łącko – Szczereż 2:0

Szczereż – Jazowsko 0:3

Tabela wyników grupy B:

Miejsce Szkoła Ilość pkt Bramki zdobyte Bramki stracone Różnica bramek
1 Łącko 4 6 1 +5
2 Jazowsko 2 4 4 0
3 Szczereż 0 0 5 -5

 

Wyniki półfinałów:

Łącko –Zabrzeż 0:0 / karne: 2:0

Jazowsko – Zagorzyn 1:3

 

Mecz o V miejsce:

Obidza – Szczereż 1:2

Mecz o III miejsce:

Zabrzeż – Jazowsko 0:1

 

FINAŁ:

Łącko – Zagorzyn 0:0 / karne 0:2

Klasyfikacja końcowa kategorii chłopców:

MIEJSCE SZKOŁA Opiekun
1 Zagorzyn Grzegorz Legutko
2 Łącko Witold Majerski
3 Jazowsko Mariusz Adamczyk
4 Zabrzeż Aleksandra Wojtas
5 Szczereż Maria Pancerz
6 Obidza Krzysztof Adamczyk
7 Kadcza Stanisław Szwarkowski

 

Sędziowali na zawodach:

Stanisław Szwarkowski

Krzysztof  Duda

Krzysztof Adamczyk

Mariusz Adamczyk

Witold Majerski

GALERIA Z ZAWODÓW

Organizator serdecznie dziękuje opiekunom drużyn za pomoc i zaangażowanie w trakcie zawodów.

Podczas uroczystego zakończenia zawodów, które to zaszczycił swą obecnością wójt gminy Pan Jan Dziedzina, każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trzy najlepsze drużyny swojej kategorii dodatkowo zostały udekorowane medalami.

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Serdecznie gratulujemy mistrzom gminy awansującym do dalszego etapu zawodów.