Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Chłopcy z Czarnego Potoku zdobyli całe podium w zawodach!

Zawody odbyły się dnia 09.12.2016 na sali gimnastycznej ZSG Zagorzyn.

Do rywalizacji przystąpiło 25 zawodników i 20 zawodniczek.

System gry do dwóch przegranych spotkań.

Do dalszego etapu rozgrywek awansowała najlepsza szóstka w swojej kategorii.

 

Szkoły biorące udział:

SP Zagorzyn (opiekunowie Grzegorz Legutko, Marta Chlipała)

SP Maszkowice (opiekun Teresa Gancarczyk)

SP Jazowsko (opiekunowie Krzysztof Duda, Grażyna Grońska)

SP Obidza (opiekun Krzysztof Adamczyk)

SP Czarny Potok (opiekun Jan Mrówka)

SP Szczereż (opiekun Maria Pancerz)

SP Zabrzeż (opiekun Grzegorz Baran)

SP Łącko (opiekun Witold Majerski)

 

Wyniki kategorii chłopców:

  1. Piksa Karol (SP Czarny Potok)
  2. Mrówka Damian (SP Czarny Potok)
  3. Tatara Albert (SP Czarny Potok)
  4. Klag Marek (SP Zagorzyn)
  5. Hamiga Arkadiusz (SP Zabrzeż)
  6. Lasyk Patryk (SP Czarny Potok)
  7. Kwit Jakub (SP Zagorzyn)
  8. Majkrzak Karol (SP Maszkowice)
  9. Gromala Kacper (SP Zabrzeż)
  10. Wyrostek Krystian (SP Jazowsko)
  11. Król Paweł (SP Zabrzeż)
  12. Czepielik Kacper (SP Łącko)
  13. Mamala Maksymilian (SP Jazowsko)
  14. Majerski Kamil (SP Łącko)
  15. Rabiański Sebastian (SP Zabrzeż)
  16. Kurzeja Michał (SP Jazowsko)
  17. Cięciwa Bartosz (SP Maszkowice)
  18. Talar Piotr (SP Łącko)
  19. Jawor Patryk (SP Zagorzyn)
  20. Cięciwa Wiktor (SP Maszkowice)
  21. Baran Dawid (SP Zagorzyn)
  22. Warzecha Szymon (SP Jazowsko)
  23. Rekucki Dawid (SP Łącko)
  24. Skut Kamil (SP Maszkowice)
  25. Tomasiak Dawid (SP Obidza)

 

Wyniki kategorii dziewcząt:

  1. Majerska Katarzyna (SP Jazowsko)
  2. Sopata Kamila (SP Szczereż)
  3. Piksa Paulina (SP Maszkowice)
  4. Iwańska Julita (SP Czarny Potok)
  5. Grońska Karolina (SP Jazowsko)
  6. Błaszczyk Gabriela (SP Czarny Potok)
  7. Bodziony Oliwia (SP Czarny Potok)
  8. Piksa Magdalena (SP Czarny Potok)
  9. Baziak Katarzyna (SP Zagorzyn)
  10. Duda Natalia (SP Jazowsko)
  11. Opyd Alicja (SP Zagorzyn)
  12. Bieryt Gabriela (SP Jazowsko)
  13. Mrówka Justyna (SP Maszkowice)
  14. Cebula Weronika (SP Zagorzyn)
  15. Frykiel Anita (SP Szczereż)
  16. Wyrostek Małgorzata (SP Obidza)
  17. Chwast Emilia (SP Maszkowice)
  18. Wnęk Aleksandra (SP Zagorzyn)
  19. Sopata Magdalena (SP Obidza)
  20. Wójcik Izabela (SP Maszkowice)

GALERIA Z ZAWODÓW

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Uczestnicy toczyli swe pojedynki z zachowaniem zasady fair-play.

Serdecznie gratulujemy najlepszej szóstce zawodników i zawodniczek i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

Organizatorem zawodów byli Pan Grzegorz Legutko, Pani Marta Chlipała – nauczyciele ZSG Zagorzyn.

Podczas uroczystego zakończenia zawodów najlepsza „szóstka” w swojej kategorii otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trójka najlepszych zawodników i zawodniczek dodatkowo została udekorowana medalami.