Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce

Do boju o mistrzostwo gminy przystąpiły 3 drużyny w kategorii chłopców i 4 w kategorii dziewcząt.

Zawody odbyły się dnia 17.03.2018 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku.

System gry „każdy z każdym”.

Punktacja zawodów:

Za wygrane spotkanie zespół otrzymuje 2 punkty.

O kolejności zespołów decydują kolejno:

– większa liczba zdobytych punktów.

Jeżeli dwa lub więcej zespołów uzyska tę samą liczbę punktów:

– większa liczba zdobytych punktów w bezpośrednich meczach między zainteresowanymi zespołami,

– lepszy stosunek setów zdobytych do straconych pomiędzy zainteresowanymi zespołami,

– lepszy stosunek małych punktów, wynik bezpośredniego spotkania.

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

MASZKOWICE – opiekun Teresa Gancarczyk

ŁĄCKO – opiekun Beata Tokarczyk

JAZOWSKO – opiekun Grażyna Grońska

ZAGORZYN – opiekun Marta Chlipała

 

KOLEJNOŚĆ I WYNIKI SPOTKAŃ:

DRUŻYNY

Set 1

Set 2

Set 3

Wynik

1-4

ZAGORZYN – MASZKOWICE

25:15

15:25

19:17

2:1

2-3

ŁĄCKO – JAZOWSKO

11:25

13:25

0:2

1-3

MASZKOWICE – JAZOWSKO

18:25

14:25

0:2

4-2

ZAGORZYN – ŁĄCKO

25:15

25:11

2:0

1-2

MASZKOWICE – ŁĄCKO

25:8

25:27

15:8

2:1

3-4

ZAGORZYN – JAZOWSKO

22:25

14:25

0:2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORII DZIEWCZĄT:

  1. SP JAZOWSKO – 6 pkt
  2. SP MASZKOWICE – 4 pkt
  3. SP ZAGORZYN – 2 pkt
  4. SP ŁĄCKO – 0 pkt

Skład drużyny z Jazowska:

Plata Wiktoria, Duda Natalia, Bieryt Gabriela, Majerska Katarzyna, Aleksander Paula, Grońska Karolina, Masiarz Klaudia, Trzajna Emilia, Kurzeja Julia, Klimek Monika

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

ŁĄCKO – opiekun Witold Majerski

JAZOWSKO – opiekun Mariusz Adamczyk

ZAGORZYN – opiekun Łukasz Kutwa

 

KOLEJNOŚĆ I WYNIKI SPOTKAŃ:

DRUŻYNY

Set 1

Set 2

Set 3

Wynik

1-2

ZAGORZYN – JAZOWSKO

25:17

11:25

15:5

2:1

2-3

JAZOWSKO – ŁĄCKO

25:9

20:25

15:9

2:1

1-3

ZAGORZYN – ŁĄCKO

25:21

25:19

2:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORII CHŁOPCÓW:

  1. SP ZAGORZYN – 4 pkt
  2. SP JAZOWSKO – 2 pkt
  3. SP ŁĄCKO – 0 pkt

Skład drużyny z Zagorzyna:

Klag Marek, Chlipała Błażej, Baran Dawid, Jawor Damian, Kwit Jakub, Tokarczyk Dawid, Lipień Patryk, Jawor Patryk, Duda Piotr

FOTO GALERIA

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Serdecznie gratulujemy mistrzom gminy i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

Organizator zawodów: nauczyciele SP Jazowsko – Grażyna Grońska i Mariusz Adamczyk.

Podczas uroczystego zakończenia zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trzy najlepsze drużyny dodatkowo zostały udekorowane medalami.