Festiwal Unihokeja Szkół Podstawowych!!!

Zawody odbyły się dnia 17.11.2018r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Łącku.

Organizator:  SP w Kadczy (Stanisław Szwarkowski i Krzysztof Duda)

Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców.

Do półfinałów w kategorii chłopców awansowały po dwie najlepsze drużyny z grup.

Za zwycięstwo zespół otrzymywał  2 pkt, za remis 1 pkt., za przegraną 0 pkt.

 

Wyniki spotkań dziewcząt:

Grupa A DRUŻYNY WYNIK
1 – 2 Jazowsko-Zarzecze 0:0
2 – 3 Zarzecze-Szczereż 1:2
1 – 3 Jazowsko-Szczereż 2:0
KLASYFIKACJA KOŃCOWAGRUPA – A dziewcząt PKT BRAMKI+/-  
 
1 JAZOWSKO 4 +2  
2 SZCZEREŻ 3 0  
3 ZARZECZE 1 -1  

 

Grupa B DRUŻYNY WYNIK
1 – 2 Obidza-Zagorzyn 0:0
2 – 3 Zagorzyn-Łącko 0:1
1 – 3 Obidza-Łącko 0:0
KLASYFIKACJA KOŃCOWAGRUPA – B dziewcząt PKT BRAMKI+/-  
 
1 ŁĄCKO 4 +1  
2 OBIDZA 2 0  
3 ZAGORZYN 1 0  

 

PÓŁFINAŁY:

1A-2B JAZOWSKO – OBIDZA        WYNIK: 0:1

2A-1B SZCZEREŻ – ŁĄCKO            WYNIK: 0:2

 

MECZ O III MIEJSCE:

JAZOWSKO – SZCZEREŻ        WYNIK: (k) 2:1

FINAŁ:

OBIDZA – ŁĄCKO         WYNIK: 0:1

Skład mistrza gminy SP Łącko:

Sylwia Szczepaniak, Zofia Zasadnia, Julia Faron, Elżbieta Grela, Lena Gorczowska, Gabriela Czajka, Alicja Kotas, Karolina Gromala, Danuta Plechta, Katarzyna Drabik – opiekun Beata Tokarczyk

 

Wyniki spotkań chłopców:

 

Grupa A DRUŻYNY WYNIK
1 – 4 Obidza-Szczereż 2:0
2 – 3 Kadcza-Maszkowice 0:0
4 – 3 Szczereż-Maszkowice 0:3
1 – 2 Obidza-Kadcza 1:1
2 – 4 Kadcza-Szczereż 2:0
3 – 1 Maszkowice-Obidza 0:0
KLASYFIKACJA KOŃCOWAGRUPA – A chłopców PKT BRAMKI+/-  
 
1 MASZKOWICE 4 +3  
2 KADCZA
(awans po rzutach karnych)
4 +2  
3 OBIDZA 4 +2  
4 SZCZEREŻ 0 0  

 

Grupa B DRUŻYNY WYNIK
1 – 4 Łącko-Zabrzeż 0:0
2 – 3 Zagorzyn-Jazowsko 0:0
4 – 3 Zabrzeż-Jazowsko 3:1
1 – 2 Łącko-Zagorzyn 1:0
2 – 4 Zagorzyn-Zabrzeż 1:0
3 – 1 Jazowsko-Łącko 0:1
KLASYFIKACJA KOŃCOWAGRUPA – B chłopców PKT BRAMKI+/-  
 
1 ŁĄCKO 5 +2  
2 ZAGORZYN

(awans po bezpośrednim zwycięstwie z Zabrzeżą)

3 0  
3 ZABRZEŻ 3 +1  
4 JAZOWSKO 1 -3  

 

PÓŁFINAŁY:

1A-2B MASZKOWICE – ZAGORZYN        WYNIK: 1:2

2A-1B KADCZA – ŁĄCKO            WYNIK: 0:1

 

MECZ O III MIEJSCE:

MASZKOWICE – KADCZA        WYNIK: (k) 3:2

FINAŁ:

ZAGORZYN – ŁĄCKO         WYNIK: (k) 2:1

Skład mistrza gminy SP Zagorzyn:

Jawor Patryk, Więcławek Łukasz, Baziak Tomasz, Weber Wiktor, Gucwa Arkadiusz, Skupiński Marcin, Opyd Marcin, Chlipała Rafał, Giemzik Mateusz, Kwit Paweł – opiekun Łukasz Kutwa

 

GALERIA Z ZAWODÓW

Organizator serdecznie dziękuje opiekunom drużyn za pomoc i zaangażowanie w trakcie zawodów.