Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym 05.01.2019r. w Zagorzynie

Chłopcy z Czarnego Potoku bezkonkurencyjni w indywidualnym tenisie stołowym.

Zawody odbyły się dnia 05.01.2019 na sali gimnastycznej SP w Zagorzynie.

Do rywalizacji przystąpiło 18 zawodników i 16 zawodniczek.

System gry do dwóch przegranych spotkań.

Do dalszego etapu rozgrywek awansowała najlepsza szóstka w swojej kategorii.

 

Szkoły biorące udział:

SP Zagorzyn (opiekunowie Łukasz Kutwa, Marta Chlipała)

SP Maszkowice (opiekun Teresa Gancarczyk)

SP Jazowsko (opiekunowie Mariusz Adamczyk, Grażyna Grońska)

SP Obidza (opiekun Krzysztof Adamczyk)

SP Czarny Potok (opiekun Jan Mrówka)

SP Szczereż (opiekun Damian Kurzeja)

SP Zabrzeż (opiekun Aleksandra Wojtas)

SP Łącko (opiekun Ewa Sobczyk)

 

Wyniki kategorii chłopców:

  1. Piksa Karol (SP Czarny Potok)
  2. Lasyk Patryk (SP Czarny Potok)
  3. Mrówka Damian (SP Czarny Potok)
  4. Hamiga Arkadiusz ( SP Zabrzeż)
  5. Gromala Kacper (SP Zabrzeż)
  6. Owsianka Fabian (SP Jazowsko)
  7. Kołodziej Filip (SP Jazowsko)
  8. Syktus Jan (SP Łącko)
  9. Rabiański Sebastian (SP Zabrzeż)
  10. Kubatek Kamil (SP Jazowsko)
  11. Klag Krystian (SP Jazowsko)
  12. Myjak Oskar (SP Łącko)
  13. Mrówka Piotr (SP Łącko)
  14. Myjak Łukasz (SP Łącko)
  15. Jawor Patryk (SP Zagorzyn)
  16. Opyd Marcin (SP Zagorzyn)
  17. Chlipała Rafał (SP Zagorzyn)
  18. Kwit Paweł (SP Zagorzyn)

 

Wyniki kategorii dziewcząt:

  1. Majerska Katarzyna (SP Jazowsko)
  2. Bodziony Oliwia (SP Czarny Potok)
  3. Sopata Kamila (SP Szczereż)
  4. Duda Natalia (SP Jazowsko)
  5. Iwańska Julita (SP Czarny Potok)
  6. Tomaszek Weronika (SP Zagorzyn)
  7. Piksa Magdalena (SP Czarny Potok)
  8. Faron Ewelina (SP Czarny Potok)
  9. Bieryt Gabrysia (SP Jazowsko)
  10. Baziak Katarzyna (SP Zagorzyn)
  11. Tyrkiel Anita (SP Szczereż)
  12. Tokarz Aleksandra (SP Jazowsko)
  13. Sopata Magdalena (SP Obidza)
  14. Kiklica Małgorzata (SP Obidza)
  15. Sopata Weronika (SP Obidza)
  16. Wyrostek Małgorzata (SP Obidza)

Zawody przebiegły w miłej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Serdecznie gratulujemy najlepszej szóstce zawodników i zawodniczek i życzymy sukcesu na dalszych etapach rozgrywek!

Organizatorem zawodów byli Pan Łukasz Kutwa, Pani Marta Chlipała – nauczyciele SP Zagorzyn.

Podczas uroczystego zakończenia zawodów najlepsza „szóstka” w swojej kategorii otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trójka najlepszych zawodników i zawodniczek dodatkowo została udekorowana medalami.

 

Komunikat z zawodów opracował Łukasz Kutwa.