Gminne Igrzyska Młodzieży w Indywidualnym Tenisie Stołowym 02.02.2019 w Zagorzynie

Wyniki mistrzostw gminy w indywidualnym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt klas 7,8 SP i III klas Gimnazjum.

Zawody zorganizowali nauczyciele SP Zagorzyn – Pan Łukasz Kutwa i Pani  Marta Chlipała.

Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiły 22 zawodniczki a w kategorii chłopców 26 zawodników. System rozgrywek „do dwóch” przegranych spotkań.

Awans do etapu międzygminnego wywalczyło 6 najlepszych zawodniczek/zawodników.

Podczas uroczystego zakończenia zawodów najlepsza „szóstka” w swojej kategorii otrzymała pamiątkowy dyplom oraz trójka najlepszych zawodników i zawodniczek dodatkowo została udekorowana medalami.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

kat. dziewcząt:

  1. Matusiewicz Zuzanna (SP CZARNY POTOK) opiekun Jan Mrówka
  2. Rams Klaudia (SP ZAGORZYN) opiekun Marta Chlipała
  3. Faron Natalia (SP ZAGORZYN)
  4. Gromala Gabriela (SP CZARNY POTOK)
  5. Majkrzak Julia (SP ŁĄCKO) opiekun Ewa Sobczyk
  6. Majerska Edyta (SP JAZOWSKO) opiekun Grażyna Grońska
  7. Tomaszek Regina (SP ZAGORZYN)
  8. Grońska Karolina (SP JAZOWSKO)
  9. Wierzycka Kamila
  10. Faron Anna
  11. Błaszczyk Joanna
  12. Zaręba Oliwia
  13. Plata Amelia
  14. Owsianka Izabela
  15. Kiklica Anna
  16. Mrówka Justyna
  17. Chlipała Gabriela
  18. Kozik Patrycja
  19. Godlewska Klaudia
  20. Bugańska Sandra
  21. Job Ewelina
  22. Plechta Aneta

kat. chłopców:

  1. Sopata Marek (SP SZCZEREŻ) opiekun Damian Kurzeja
  2. Szabla Sebastian (SP CZARNY POTOK) opiekun Jan Mrówka
  3. Mrówka Dawid (SP ZAGORZYN) opiekun Łukasz Kutwa
  4. Tatara Albert (SP CZARNY POTOK)
  5. Kaliciński Radosław (SP JAZOWSKO) opiekun Mariusz Adamczyk
  6. Potoniec Szymon (SP SZCZEREŻ)
  7. Kwit Jakub (SP ZAGORZYN)
  8. Pogwizd Kacper (SP CZARNY POTOK)
  9. Baran Dominik
  10. Sajdak Adam
  11. Ząbek Bartek
  12. Klag Marek
  13. Ząbek Tymoteusz
  14. Kołodziej Maksymilian
  15. Dora Szymon
  16. Hejmej Kacper
  17. Godawski Kacper
  18. Majerski Kamil
  19. Ligas Konrad
  20. Wojnarowski Tomasz
  21. Kwiatkowski Piotr
  22. Rekucki Dawid
  23. Duda Mateusz
  24. Sopata Patryk
  25. Kołodziej Mariusz
  26. Rusnak Krystian

 

Komunikat z zawodów opracował Łukasz Kutwa.