IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

Wyniki zawodów w kategorii „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”
w roku szkolnym 2019/2020

 

* awans do kolejnego etapu rozgrywek

 

Indywidualny Tenis Stołowy dziewcząt i chłopców 18.01.2020 / organizator SP Zagorzyn

Wyniki w kategorii dziewcząt:

  1. Majerska Katarzyna – SP Jazowsko *
  2. Bodziony Oliwia – ZSP Czarny Potok *
  3. Grońska Karolina – SP Jazowsko *
  4. Piksa Magdalena – ZSP Czarny Potok *
  5. Bieryt Gabriela – SP Jazowsko *
  6. Błaszczyk Gabriela – ZSP Czarny Potok *
  7. Kozik Patrycja – SP Kadcza
  8. Haza Aleksandra – SP Kadcza

9-12

Rucińska Katarzyna – SP Zagorzyn
Kozik Martyna – SP Kadcza
Kiklica Magdalena – SP Obidza
Baziak Katarzyna – SP Zagorzyn

13-16

Sopata Weronika – SP Obidza
Wojnarowska Anita – SP Szczereż
Kozik Łucja – SP Szczereż
Hebda Gabriela – SP Szczereż

17

Myjak Emilia – SP Zagorzyn

 

Wyniki w kategorii chłopców:

  1. Piksa Karol – ZSP Czarny Potok *
  2. Kwit Jakub – SP Zagorzyn *
  3. Mrówka Damian – ZSP Czarny Potok *
  4. Hamiga Arkadiusz – SP Zabrzeż *
  5. Klag Marek – SP Zagorzyn *
  6. Kurzeja Michał – SP Jazowsko *
  7. Kołodziej Filip – SP Jazowsko
  8. Rabiański Sebastian – SP Zabrzeż

9-12

Nakielski Kacper – SP Kadcza
Łazarz Patryk – ZSP Łącko
Lasyk Patryk – ZSP Czarny Potok
Jastrząb Eryk – SP Obidza

13-16

Jawor Patryk – SP Zagorzyn
Łatka Jakub – SP Szczereż
Majerski Kamil – SP Jazowsko
Król Paweł – SP Zabrzeż

17-22

Postrożny Krystian – SP Szczereż
Wierzbicki Artur – SP Obidza
Talar Piotr – ZSP Łącko
Groński Maciej – SP Obidza
Zbozień Mateusz – SP Szczereż
Jarek Michał – ZSP Łącko

 

Koszykówka chłopców 09.12.2019 / organizator SP Jazowsko

Wyniki:

  1. Obidza*
  2. Łącko
  3. Jazowsko
  4. Kadcza

 

Koszykówka dziewcząt 26.11.2019 / organizator SP Jazowsko

Wyniki:

  1. Jazowsko*
  2. Łącko
  3. Obidza
  4. Kadcza

 

Drużynowy Tenis Stołowy dziewcząt i chłopców 16.11.2019 / organizator SP Zagorzyn

Wyniki w kategorii dziewcząt:

  1. Czarny Potok *
  2. Jazowsko *
  3. Kadcza
  4. Zagorzyn
  5. Obidza

 

Wyniki w kategorii chłopców:

  1. Czarny Potok *
  2. Zabrzeż *
  3. Zagorzyn
  4. Obidza
  5. Jazowsko
  6. Kadcza
  7. Szczereż

 

Unihokej dziewcząt i chłopców 26.10.2019 / organizator SP Kadcza

Wyniki w kategorii dziewcząt:

  1. Obidza *
  2. Łącko
  3. Jazowsko
  4. Zagorzyn
  5. Kadcza, Szczereż

 

Wyniki w kategorii chłopców:

  1. Zagorzyn *
  2. Kadcza
  3. Jazowsko
  4. Łącko
  5. Maszkowice, Obidza, Szczereż

 

Halowa Piłka Nożna – dziewcząt 19.10.2019 / organizator SP Obidza

Wyniki

1.
2.
3.
4.
5.

 

Halowa Piłka Nożna – chłopców 12.10.2019 / organizator SP Obidza

Wyniki

1.
2.
3.
4.
5.