IGRZYSKA DZIECI

 

Wyniki zawodów w kategorii „Igrzysk Dzieci”
w roku szkolnym 2019/2020

* awans do kolejnego etapu rozgrywek

Mini Siatkówka dziewcząt i chłopców 26.02.2020 / organizator ZSP Łącko

Wyniki w kategorii dziewcząt:

  1. Obidza*
  2. Łącko
  3. Zagorzyn
  4. Jazowsko

Wyniki w kategorii chłopców:

  1. Zagorzyn*
  2. Łącko
  3. Jazowsko
  4. Maszkowice
  5. Zabrzeż

 

Indywidualny Tenis Stołowy dziewcząt i chłopców 11.01.2020 / organizator SP Zagorzyn

Wyniki w kategorii dziewcząt:

  1. Spoata Kamila – SP Szczereż *
  2. Jawor Łucja – SP Kadcza *
  3. Tomaszek Weronika – SP Zagorzyn *
  4. Iwańska Julita – ZSP Czarny Potok *
  5. Faron Ewelina – ZSP Czarny Potok *
  6. Tyrkiel Anita – SP Szczereż *
  7. Wnęk Aleksandra – SP Zagorzyn
  8. Florian Hanna – SP Kadcza

9-12

Bodziony Nikola – SP Czarny Potok
Masiarz Łucja – SP Jazowsko
Plechta Danuta – ZSP Łącko
Winglarek Zuzanna – ZSP Łącko

13-16

Ligas Aleksandra – SP Jazowsko
Dora Wiktoria – SP Szczereż
Niemiec Nikola – SP Kadcza
Kałużny Dominika – SP Zagorzyn

17-18

Grońska Anna – SP Jazowsko
Szczepaniak Natalia – ZSP Łącko

 

Wyniki w kategorii chłopców:

  1. Syktus Jan – ZSP Łącko *
  2. Kołodziej Fabian – SP Jazowsko *
  3. Mrówka Piotr – ZSP Łącko *
  4. Myjak Oskar – ZSP Łącko *
  5. Babik Karol – SP Maszkowice *
  6. Skupiński Marcin – SP Zagorzyn *
  7. Tatara Jakub – ZSP Czarny Potok
  8. Majerski Grzegorz – SP Jazowsko

9-12

Kwiatkowski Wiktor – SP Kadcza
Walasik Sebastian – ZSP Czarny Potok
Majerski Grzegorz
Kramarczyk Jan – SP Szczereż

13-16

Gadzina Patryk – SP Kadcza
Tokarczyk Arkadiusz – SP Obidza
Aleksander Arkadiusz – SP Jazowsko
Wojtyczka Krystian – SP Maszkowice

17-20

Opyd Marcin – SP Zagorzyn
Kołodziej Kamil – SP Obidza
Basiaga Damian – SP Obidza
Nieckarz Jakub – SP Kadcza

 

Mini Koszykówka dziewcząt 14.12.2019 / organizator ZSP Łącko, SP Zabrzeż

Wyniki:

  1. Łącko*
  2. Zagorzyn
  3. Zabrzeż
  4. Obidza
  5. Kadcza, Jazowsko

 

Mini Koszykówka chłopców 07.12.2019 / organizator ZSP Łącko, SP Zabrzeż

Wyniki:

  1. Łącko*
  2. Zabrzeż
  3. Kadcza
  4. Obidza, Jazowsko

 

Drużynowy Tenis Stołowy dziewcząt i chłopców 23.11.2019 / organizator SP Zagorzyn

Wyniki w kategorii dziewcząt:

  1. Zagorzyn *
  2. Szczereż *
  3. Kadcza
  4. Czarny Potok
  5. Łącko
  6. Jazowsko

Wyniki w kategorii chłopców:

  1. Łącko *
  2. Jazowsko *
  3. Maszkowice
  4. Czarny Potok
  5. Zagorzyn
  6. Kadcza

 

Unihokej chłopców 09.11.2019 / organizator SP Kadcza

Wyniki:

  1. Zagorzyn *
  2. Łącko
  3. Maszkowice
  4. Jazowsko
  5. Zabrzeż
  6. Obidza
  7. Kadcza
  8. Zarzecze

 

Unihokej dziewcząt 07.11.2019 / organizator SP Kadcza

Wyniki:

  1. Łącko *
  2. Szczereż
  3. Kicznia
  4. Zabrzeż
  5. Zarzecze, Kadcza, Zagorzyn

 

Halowa Piłka Nożna – chłopców 05.10.2019 / organizator ZSP Łącko

Wyniki:

1.
2.
3.
4.
5.

 

Halowa Piłka Nożna – dziewcząt 28.09.2019 / organizator ZSP Łącko

Wyniki:

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt – 27.09.2019 / organizator SP Szczereż

Wyniki:

  1. Łącko *
  2. Kadcza *
  3. Jazowsko *
  4. Szczereż